Blog

W jaki sposób można dodać swojej łazience kolorytu?Łazienka jest pomieszczeniem, które powinno nie tylko spełniać praktyczne oraz użyteczne funkcje, lecz które również powinno sprzyjać relaksowi. Urządzając domowe SPA pomyśl o wyborze odpowiednich kosmetyków, a także łazienkowych akcesoriów, które będą cieszyć oko i które stworzą w łazience przytulną atmosferę. Sprawdź, dlaczego warto wybrać bolesławiecką ceramikę i jakie dodatki oferujemy.

W czym tkwi sekret bolesławieckich ceramicznych dodatków?

Oferowane przez nas ceramiczne akcesoria do łazienki nie tylko prezentują się elegancko, lecz również są solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na pęknięcia. Ręcznie tworzone wzory powstają przy użyciu metody stempelkowej i nanoszone są w pełni naturalnymi farbami, nieszkodliwymi dla środowiska naturalnego. Ceramiczne akcesoria łazienkowe pokryte są dodatkowo warstwą szkliwa, chroniącą je przed wilgocią, a także przed brudzeniem się i ścieraniem kolorów. Utrzymane w klasycznym dla Manufaktury kolorze kobaltowym i udekorowane stempelkami o geometrycznych oraz nieregularnych kształtach prezentują się nowocześnie oraz elegancko.

Ceramiczne akcesoria łazienkowe, czyli co?

Oferowane przez nas ceramiczne akcesoria do łazienki to przede wszystkim mydelniczki, pojemniki na szczoteczki, płatki i patyczki kosmetyczne, dozowniki do mydła, łazienkowe kosze na śmieci oraz okrągłe umywalki. Zaletą ceramicznych akcesoriów, w przeciwieństwie do wykonanych z innych tworzyw, jest łatwość utrzymywania ich w czystości. Ceramiczną mydelniczkę wystarczy raz dziennie spłukać letnią wodą, aby utrzymać ją w czystości i nie dopuścić do rozwoju groźnych pasożytów oraz bakterii. Pojemniki na patyczki i na płatki kosmetyczne pozwolą utrzymać w łazience porządek, podobnie jak łazienkowy kosz na śmieci. Ceramiczna butelka na mydło będzie z kolei prezentowała się dużo bardziej estetycznie, aniżeli jej plastikowy odpowiednik. Akcesoria, razem z niepowtarzalną, ceramiczną, okrągła umywalką, stworzą estetyczną całość i dodadzą twojej łazience kolorytu oraz niepowtarzalnego uroku.


Wróć do bloga