Blog

Kubek ceramiczny jako doskonały pomysł na prezentKubek ceramiczny stanowi doskonały pomysł na prezent. Jest nie tylko wytrzymały, ale przede wszystkim estetyczny. Jednocześnie funkcjonalny i dekoracyjny, będzie świadczył o ciepłych uczuciach, żywionych przez Państwa w stosunku do obdarowywanego. W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór ręcznie malowanych, niepowtarzalnych kubków ceramicznych. Z pewnością któryś z nich przypadnie do gustu adresatowi upominku!


Dla miłośników herbat

Jeśli bliska ci osoba pije duże ilości herbaty, podaruj jej kubek o pojemności 0,6 litra, w którym zmieści satysfakcjonującą ilość ulubionego napoju. Tego typu kubek nie będzie raził swoimi gabarytami, a jednocześnie jest większy od tradycyjnych. Stanowić będzie on również doskonałe dopełnienie każdej kuchni, stając się jej dekoracją na stole lub w przeszklonej witrynce. Swój zachwycający wygląd kubek zawdzięcza farbkom pochodzenia naturalnego i specjalnym zabezpieczeniom. Jest nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny. Można bez obaw myć go w zmywarce lub szorować ręcznie. Jest odporny na wysokie temperatury, nie pęka oraz nie kruszeje z upływem lat. Można podgrzewać w nim potrawy zarówno w mikrofalówce, jak i w piekarniku.


Kubek idealny dla babci i dziadka

W naszej ofercie posiadamy również ręcznie malowane kubki z przykrywką, idealne na prezent dla osób ze starszego pokolenia. Przede wszystkim darzą one sentymentem tradycyjną bolesławską ceramikę i dlatego z pewnością docenią wyjątkowe, charakterystyczne wzory na naszych kubkach. Ponadto, dzięki ceramicznej przykrywce, będą mogły pozostawić napój na dłuższy czas, nie martwiąc się, że wystygnie. Pokrywka umożliwia także parzenie w kubku ziółek oraz zdrowotnych herbat i naparów.


Coś dla młodego pokolenia

Nasze ceramiczne kubki to także idealny pomysł na prezent dla dzieci i młodzieży. Na niespodziankę dla młodszego pokolenia polecamy kubki bez ucha, doskonale nadające się do zimnych napojów. Nowoczesne w formie i tradycyjne w swoich zdobieniach, z pewnością przypadną do gustu młodzieży. Ciekawe wzory geometryczne wywołują optyczne złudzenie ruchu, dlatego tak ciężko oderwać od nich wzrok! Smukły kształt jest wygodny do trzymania i do przechowywania w szafce. Brak ucha sprawia, że kubki te zajmują o wiele mniej miejsca niż tradycyjne, dlatego zmieszczą się nawet do ciasno wypełnionego kredensu. Zdobienia nie wypłowieją i nie ulegną starciu nawet w trakcie intensywnego użytkowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kubki czeskie, kubki z imieniem oraz kubki turystyczne.


Wróć do bloga