Blog

Czy kubki ceramiczne dobrze trzymają ciepło?Kubki ceramiczne, ze względu na materiał, z którego zostały wyprodukowane, doskonale trzymają ciepło. I to nie jest ich jedyna zaleta. Ponadto są wytrzymałe, odporne na mechaniczne uszkodzenia oraz gustowne i stylowe. Szczególnej uwadze polecamy kubki z naszej bolesławieckiej manufaktury. Sprawdźcie sami, co mamy w ofercie.  

Dla kogo kubki z przykrywką będą idealnym prezentem?

Ceramiczne kubki dobrze trzymają ciepło. Jeśli jednak zależy ci, aby gorący napój mieć stale pod ręką, wypróbuj nasze kubki z przykrywką. Dzięki nim herbata nie wystygnie zbyt szybko, a Ty będziesz mógł spokojnie delektować się jej smakiem. Te ręcznie malowane kubki są także pierwszorzędnym pomysłem na prezent dla osób starszych. Będą one mogły parzyć w nich zioła czy zdrowe, owocowe napary. Pokolenie naszych babć i dziadków darzy olbrzymim sentymentem tradycyjną bolesławiecką ceramikę i bardzo ceni wyroby z naszej manufaktury.

Miłośnicy herbat pokochają kubki o dużych pojemnościach!

Kubki ceramiczne długo trzymające ciepło to także kubki… o dużych pojemnościach. Pokochają je z pewnością miłośnicy herbat oraz osoby, które piją duże ilości gorących napojów. Wytwarzane w naszej manufakturze kubki mogą mieć nawet ponad pół litra pojemności, a przy tym dobrze zachowują proporcje i nie rażą swoimi gabarytami. Poza tym – ze względu na tradycyjne, ręcznie malowane wzory - mogą być one piękną dekoracją stołu lub przyciągać wzrok gości w przeszklonej witrynie. Do wykonywania wzorów używamy farbek pochodzenia naturalnego oraz specjalnych zabezpieczeń. Dzięki temu nasze kubki można bez obaw myć zarówno ręcznie, jak też w zmywarce. Nie pękną ani nie uszkodzą się pod wpływem wysokiej temperatury, można więc używać ich do podgrzewania w mikrofalówce na przykład zup.

Dlatego właśnie warto zaopatrzyć się w komplet kubków ceramicznych. Będą one nie tylko wspaniałą dekoracją w Twojej kuchni, ale również spełnią wiele funkcji użytkowych. Dzięki kubkom ceramicznym Twoja ulubiona gorąca herbata zawsze będzie na wyciągnięcie ręki!


Wróć do bloga