Blog

Ciekawe pomysły na świąteczne prezenty z ceramikiŚwięta to wyjątkowy czas, kiedy pragniemy obdarowywać swoich bliskich prezentami. Nie ma nic przyjemniejszego od sprawienia radości komuś, kogo lubimy albo kochamy. Każdy może pobawić się w świętego Mikołaja, aby uszczęśliwić siebie i najbliższych. Żeby podarunki sprawiały prawdziwą radość, powinny być jak najlepiej dopasowane do upodobań i zainteresowań osoby, której je wręczamy. Doskonałym pomysłem na świąteczne prezenty jest zakup wyjątkowej ceramiki bolesławieckiej.

Dlaczego warto kupić na prezent ceramikę z Bolesławca?

Bolesławiecka ceramika jest znana i ceniona na całym świecie. Miłośnicy wyrobów ceramicznych doceniają jej wyjątkowy wygląd i unikatowy charakter. Wyroby z Bolesławca łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Są nie tylko piękne, ale także trwałe i funkcjonalne. Są wytwarzane ręcznie, co nadaje im dodatkowy urok i sprawia, że wyróżniają się najwyższą jakością. Powstają z naturalnej kamionki, która świetnie się prezentuje i ociepla wnętrza. Szczegółowe i misterne zdobienia wykonywane ręcznie powodują, że nie można od nich oderwać wzroku!

Jakie wyroby ceramiczne sprawdzą się w roli świątecznego prezentu?


1. Czajnik z podgrzewaczem
Ręcznie wykonany i zdobiony czajnik będzie doskonałym prezentem dla miłośnika herbaty czy kawy. Podanie ulubionego ciepłego napoju w pięknym, wielobarwnym czajniku z Bolesławca sprawi, że każde spotkanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Warto dokupić do niego specjalnie dopasowany do wybranego modelu podgrzewacz, dzięki któremu będzie się można jeszcze dłużej delektować ciepłym naparem.

2. Duża filiżanka
Duża filiżanka ze spodkiem świetnie sprawdzi się w roli świątecznego prezentu, gdyż to właśnie zimą często sięga się po rozgrzewające napoje. Ręcznie malowane filiżanki bolesławieckie będą prawdziwą ozdobą stołu.

3. Miska
Malowane w piękne wzory miski mogą służyć zarówno jako naczynia do serwowania sałatek, jak i osłonki na doniczki dla kwiatów. Może być to dobry prezent dla miłośników roślin i gotowania.

4. Waza
Duża waza z uchwytami urzeka swoją tradycyjną formą oraz cudownymi wzorami. To idealne naczynie do podawania rozgrzewających zup podczas różnych uroczystości. Będzie wspaniałym prezentem dla osób, które lubią gotować i gościć przy swoim stole rodzinę i przyjaciół.

5. Zestaw kawowy
Jeżeli wśród Twoich bliskich masz prawdziwych miłośników kawy, możesz sprawić im w prezencie piękny zestaw kawowy. W jego skład wchodzi 6 talerzyków deserowych, 6 filiżanek, mleczak, cukiernica oraz czajnik z podgrzewaczem.

 

 


Wróć do bloga